Piotr Mechliński

Partner Associate, Risk Analytics & AI, Deloitte Central Europe
Piotr Mechliński
Deloitte Central Europe

bio

Piotr Mechliński jest menedżerem i ekspertem w zakresie sztucznej inteligencji. Aktualnie jako lider zespołu Risk Analytics & AI w Deloitte, odpowiada za doradztwo i wdrożenia systemów zarządzania ryzykiem w oparciu o sztuczną inteligencję dla największych firm energetycznych, przemysłowych, banków i instytucji rządowych. Jest absolwentem informatyki AGH, ukończył też liczne kursy i szkolenia zawodowe w tym na Boston University, Cambridge i MIT.

Przez ponad 15 lat Piotr zdobywał swoje doświadczenia pracując w IBM, Teradata, SAS i Microsoft rozwijając biznes technologiczny i wdrażając rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz analityce danych. Pracując w Deutsche Telekom, Piotr wprowadził na rynek innowacyjne produkty, w tym platformę chmurową i płatności mobilne. Wśród jego projektów można wymienić hurtownię danych dla Banku Millennium, system wykrywania nadużyć dla KNF oraz system ryzyka kredytowego dla PKO BP.

Został nagrodzony unikalnym wyróżnieniem „Best of IBM” za rozwój biznesu oraz „Microsoft Gold Star” za zarządzanie zespołem. Piotr otrzymał też trzy nagrody „Innowacja Roku”, a jego publikacje pojawiły się m.in. w Forbes i Harvard Business Review. Przez wiele lat był wykładowcą MBA z zakresu analityki danych i zarządzania projektami. Jego supermoce to analityczne i strategiczne myślenie, przywództwo, kreatywność i wytrwałość w dążeniu do celu. Prywatnie, uwielbia podróże, jest profesjonalnym freediverem i nauczycielem mindfulness. 

Zobacz debaty:

Piotr Mechliński
Deloitte Central Europe
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie