Radomir Gibała

Wiceprezes Zarządu, Alior Bank
Radomir Gibała
Alior Bank

bio

Odpowiada za obszar finansów banku oraz nadzór nad spółkami zależnymi w grupie Alior Banku. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów dla sektora finansowego oraz doradczego. W latach 2012 – 2021 był związany z Baker McKenzie, gdzie jako członek komitetu zarządczego był odpowiedzialny za doradztwo strategiczne, poprawę efektywności finansowej oraz za rozwój współpracy z instytucjami finansowymi. W latach 2005 – 2012 pracował w Ernst & Young, gdzie jako menadżer był odpowiedzialny za doradztwo dla podmiotów z sektora usług finansowych. Wcześniej pracował dla Banku BPH, gdzie zarządzał projektami w obszarze bankowości korporacyjnej. Ukończył Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studia doktoranckie w zakresie nauk ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent programów managerskich IESE Business School oraz INSEAD.

Zobacz debaty:

Radomir Gibała
Alior Bank
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie