Radosław Frańczak

Partner, CESA Consulting SAP Leader, EY Consulting
Radosław Frańczak
EY

bio

Partner i lider zespołu SAP w EY Polska. Wspólnie z ponad 150-osobowym zespołem skupia się na Agile Business Transformation wspierając globalne i lokalne organizacje w procesie cyfrowej transformacji. Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem i ekspert w obszarze SAP, który z sukcesami łączy wiedzę biznesową z techniczną. Wśród wielu prowadzonych przez niego projektów realizowanych dla największych polskich przedsiębiorstw oraz organizacji znajduje się m.in. polska wersja systemu SAP.
Przez ponad dekadę był prezesem SID, Platynowego Partnera SAP, której jest również współzałożycielem. W codziennej pracy buduje długoterminowe relacje z Klientami, Partnerami biznesowymi i pracownikami kierując się wzajemnym szacunkiem oraz zdrową rywalizacją.

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej oraz studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej. Ponadto, ukończył Executive MBA na Akademii L. Koźmińskiego oraz European High Potential Program w Vienna Business School.

Radosław Frańczak
EY
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie