Rafał Kozłowski

Senior Expert, McKinsey&Company
Rafał Kozłowski
McKinsey&Company

bio

Rafał ma ponad 25-letnie doświadczenie w bankowości. Jest ekspertem w zakresie strategii, finansów (w tym fundingu, zarządzania kapitałem obrotowym i ALM), jak również przejęć i akwizycji, rozwoju korporacji, ryzyka, digitalizacji i operacji. W McKinsey, jako Ekspert, doradza klientom z sektora finansowego.

Poprzednio pełnił m.in. funkcję CFO, Wiceprezesa Zarządu PKO Banku Polskiego oraz Prezesa PKO Banku Hipotecznego, będąc odpowiedzialnym za jego powstanie. W toku kariery zawodowej zajmował się m.in. konstruowaniem strategii i ich wdrażaniem, zarządzaniem finansami, relacjami inwestorskimi, akwizycjami, łączeniem firm i ich integrowaniem oraz transformacją cyfrową w firmach sektora finansowego oraz handlu detalicznego.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois, gdzie w 2008 roku ukończył studia Executive MBA.

Rafał Kozłowski
McKinsey&Company

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie