Remigiusz Świątkowski

Członek Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego
Remigiusz Świątkowski
Akademia Europejskiego Kongresu Finansowego

bio

urodzony 29 czerwca 1998 roku w Gostyninie absolwent studiów licencjackich na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie obronił swoją pracę dyplomową pt. Wpływ wolności gospodarczej na dobrobyt obywateli. W roku 2019 wyjechawszy na wymianę studencką do Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych by tam mieszkać i studiować spełnił jedno ze swoich dziecięcych marzeń. Aktualnie Młodszy Underwriter Ubezpieczeń MSP w ERGO Hestii, student na Wydziale Zarządzania i Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku „Ubezpieczenia – studia interdyscyplinarne” oraz aktywny członek Koła Naukowego Prawa Ubezpieczeniowego. Do głównych obszarów jego zainteresowań należą: Ubezpieczenia, Ekonomia (w tym polityka gospodarcza), finanse osobiste, rynek kapitałowy, szeroko pojęty biznes oraz sport.

Remigiusz Świątkowski
Akademia Europejskiego Kongresu Finansowego
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie