Renata Pajewska – Kwaśny

Szkoła Główna Handlowa
Renata Pajewska – Kwaśny
Szkoła Główna Handlowa

bio

Związana z SGH od 1985 r. W latach 1985–1990 – studentka na Wydziale Handlu Wewnętrznego, specjalność Organizacja i Zarządzanie. Od 1990 r. praca kolejno w Katedrach Polityki Gospodarczej, następnie Zarządzania w Przedsiębiorstwie i Ubezpieczeń Gospodarczych. W latach 1993 – 2000 praca w Ministerstwie Finansów jako główny specjalista w Departamencie Spraw Majątkowych. W 2000 r. obrona pracy doktorskiej poświęconej sojuszom bankowo-ubezpieczeniowym jako sposobowi podnoszenia konkurencyjności firm ubezpieczeniowych i awans na stanowisko adiunkta. Jednocześnie współpracuje z wieloma zakładami ubezpieczeń i Polską Izbą Ubezpieczeń jako konsultant i szkoleniowiec.

W latach 2008 – 2012 i od 2016 do chwili obecnej pełni funkcje prodziekana Studium Magisterskiego, opiekuje się licealistami w ramach uczelnianego programu Klasa Akademicka, prowadzi studia podyplomowe o charakterze finansowej, bądź ubezpieczeniowej.

Promotor kilkuset prac magisterskich i licencjackich z zakresu zarządzania, finansów i ubezpieczeń.

Zobacz debaty:

Renata Pajewska – Kwaśny
Szkoła Główna Handlowa

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie