Robert Dębecki

Dyrektor Gwarancji Ubezpieczeniowych, KUKE
Robert Dębecki
KUKE

bio

Członek Podkomisji gwarancji ubezpieczeniowych przy Polskiej Izbie Ubezpieczeń. Praktyk rynku gwarancji ubezpieczeniowych z ponad 20-letnim stażem m. in. w TUiR „WARTA” S.A. i PZU S.A., obecnie dyrektor Departamentu Gwarancji w KUKE S.A. Specjalista w zakresie oceny ryzka finansowego i kontraktowego. Współpracuje na co dzień z wieloma polskimi przedsiębiorstwami reprezentującymi różne branże m. In. budowlaną, stoczniową, energetyczną czy przemysłową oferując im różnego rodzaju produkty gwarancyjne.

Zobacz debaty:

Robert Dębecki
KUKE

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie