Robert Trętowski

Wiceprezes Zarządu Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. odpowiedzialny za Obszar Rozwoju Systemów i Sektor Publiczny
Robert Trętowski
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

bio

Odpowiada za Obszar Rozwoju Systemów i Sektor Publiczny, w tym m.in. za wdrożenie i rozwój usługi zdalnej weryfikacji tożsamości mojeID, mobilnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego mSzafir oraz trwałego nośnika wykorzystującego technologię blockchain i macierz WORM.
W latach 2011-2016 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Inicjatyw Informatycznych i Testów w PKO Banku Polskim S.A. Pracował przy powołaniu spółki Polski Standard Płatności i budowie standardu BLIK. Brał udział w pracach nad wdrożeniem programu Rodzina 500+ oraz integracji banków z ZUS i z Profilem Zaufanym ePUAP.
W okresie 2002-2011 w BRE Bank S.A. był Dyrektorem Biura Bankowości Elektronicznej.
Kieruje Zespołem Roboczym eID Rady Bankowości Elektronicznej ZBP. Bierze udział w pracach nad Sektorowym Centrum Usług AML. Jest Członkiem Zespołu Ekspertów Komitetu Rady Ministrów do spraw cyfryzacji.

Zobacz debaty:

Robert Trętowski
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie