Roksana Kałużna-Bałazy

Associate, White & Case LLP
Roksana Kałużna-Bałazy
LLP

bio

Roksana Kałużna-Bałazy jest prawnikiem w praktyce Finansowania Dłużnego kancelarii prawnej White&Case. W swojej pracy koncentruje się na finansowaniach dłużnych zarówno w formie kredytów, jak i dłużnych instrumentów finansowych oraz zagadnieniach regulacyjnych dotyczących bankowości. Specjalizuje się w zrównoważonych finansach i regulacjach dotyczących szeroko pojętego ESG.

W swoim portfolio ma m.in.:
• doradztwo prawne w związku z pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej emisją obligacji związanych ze zrównoważonym rozwojem powiązanych z ratingiem ESG PKN Orlen S.A.;
• doradztwo prawne w związku z emisjami zielonych obligacji przez Skarb Państwa;
• doradztwo prawne w związku z finasowaniami kredytowymi farm wiatrowych i innych projektów ekologicznych.
Roksana popularyzuje tematykę zrównoważonych finansów przeprowadzając warsztaty i prezentacje dla instytucji finansowych, spółek, jak również studentów, w tym studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Jest alumnem XII edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego organizowanej przez Fundację im. Lesława Pagi.
Jej pasją jest jeździectwo.

Zobacz debaty:

Roksana Kałużna-Bałazy
LLP
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie