Tomasz Frąckowiak

Dyrektor Pionu Klienta Detalicznego, PKO Bank Polski
Tomasz Frąckowiak
PKO Bank Polski

bio

Absolwent Akademii Ekonomicznej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, gdzie ukończył studia podyplomowe.

Z Grupą PKO Banku Polskiego związany od 1996 roku. Karierę rozpoczął w 1996 r. w Oddziale PKO Banku Polskiego w Gnieźnie, gdzie tworzył zespół oraz regulacje związane z obsługą przedsiębiorstw, współtworzył projekt ograniczania bezrobocia poprzez aktywizację przedsiębiorczości. Od 2001 r. w Oddziale Regionalnym w Poznaniu, początkowo jako kierujący nowo tworzonym obszarem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, następnie jako Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialny za ten obszar. Trener wewnętrzy i wykładowca z zakresu oceny zdolności kredytowej przedsiębiorstw. Kierował projektem wdrożenia nowego systemu operacyjnego w regionie poznańskim PKO BP. Przez blisko 8 lat odpowiadał za kształtowanie sieci oddziałów oraz agencji Banku w Wielkopolsce i południowej części województwa lubuskiego. Współtworzył obecnie wdrażaną Strategię obsługi firm i przedsiębiorstw w PKO Banku Polskim. Obecnie na stanowisku Dyrektora Pionu Klienta Detalicznego, odpowiada za ofertę produktową i procesy w tym segmencie klientów PKO Banku Polskiego.

Tomasz Frąckowiak
PKO Bank Polski
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie