Tomasz Gasiński

Dyrektor, Sustainability Consulting Central Europe, Deloitte
Tomasz Gasiński
Deloitte

bio

Tomasz Gasiński ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu środowiskiem i klimatem, zarządzaniu ryzykiem i zrównoważonym rozwojem. Obecnie pracuje jako Dyrektor w Deloitte Risk Advisory – Sustainability consulting dla regionu CE, odpowiadając za rozwój metodologii i biznesu w zakresie dekarbonizacji, zmian klimatycznych i ryzyk ESG. Od wielu lat jest zaangażowany w promowanie koncepcji i praktycznego zastosowania zarządzania ryzykiem i zrównoważonego rozwoju. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, ponieważ pracował dla polskich i międzynarodowych organizacji (m.in. Det Norske Veritas DNV i Grupy LOTOS). Doświadczenie zawodowe ponad 2000 dni pracy z klientami w różnych rolach: kierownika projektu / menedżera ryzyka / audytora środowiskowego / konsultanta / trenera w zakresie: systemów zarządzania środowiskowego, obszaru zarządzania ryzykiem korporacyjnym / technicznym / ESG, strategicznej oceny i zarządzania ryzykiem, w tym ESG, zarządzania ESG i klimatem / dekarbonizacją w łańcuchu dostaw.  Ekspert w zakresie GHG – obliczanie, weryfikacja i raportowanie emisji CO2, dekarbonizacja, zarządzanie energią i rozwiązania offsetowe. Uczestniczył lub obecnie uczestniczy jako członek: Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK, Rady Fundacji Centrum CSR.PL, Komitetu Technicznego PKN nr 305. ds. opracowania Polskiej Normy ISO 26000.

Zobacz debaty:

Tomasz Gasiński
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie