Tomasz Kołodziejczyk

Dyrektor, Lider usług ESG dla Sektora Finansowego, KPMG w Polsce
Tomasz Kołodziejczyk
KPMG w Polsce
LinkedIn

bio

Tomasz dołączył do KPMG w styczniu 2011 roku. Jest dyrektorem w Grupie Doradztwa dla Sektora Finansowego odpowiedzialnym za projekty doradcze i atestacyjne z zakresu ESG oraz zrównoważonych finansów, a także projekty doradztwa regulacyjnego i biznesowego dla instytucji finansowych. Podczas pracy w KPMG brał udział w wielu projektach doradczych, atestacyjnych oraz due diligence związanych z zarządzeniem ryzykiem oraz dostosowaniem procesów oraz wewnętrznej dokumentacji instytucji finansowych do wymogów regulacyjnych.

Tomasz Kołodziejczyk
KPMG w Polsce
LinkedIn

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie