Tomasz Kołodziejczyk

Starszy menedżer, Financial Services KPMG w Polsce
Tomasz Kołodziejczyk
KPMG
LinkedIn

bio

Tomasz dołączył do KPMG w styczniu 2011 roku. Jest starszym menedżerem w Grupie Doradztwa dla Sektora Finansowego odpowiedzialnym za projekty doradcze z zakresu rachunkowości, regulacji obowiązujących instytucje finansowe oraz doradztwa biznesowego. Podczas pracy w KPMG brał udział w wielu projektach doradczych, audytowych oraz due diligence związanych z procesami księgowymi i zarządzania ryzykiem oraz regulacji dotyczących instytucji finansowych. Tomasz jest kluczowym ekspertem KPMG w obszarze tematyki ESG / sustainability w odniesieniu do instytucji finansowych, poparte praktycznym doświadczeniem projektowym.

Zobacz debaty:

Tomasz Kołodziejczyk
KPMG
LinkedIn
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie