Tomasz Owczarek

VP Sales & Strategy, MasterCard Europe
Tomasz Owczarek
Mastercard Europe

bio

Tomasz kieruje zespołem sprzedaży, który utrzymuje relacje ze wszystkimi wydawcami kart płatniczych Mastercard w Polsce. Koordynuje działania Mastercard w zakresie dostarczania klientom najlepszych rozwiązań płatniczych oraz szerokiej gamy usług dodatkowych, w tym m.in. doradztwa, analizy danych, lojalności, cyberbezpieczeństwa, otwartej bankowości i płatności rachunków. Odpowiada również za rozwój strategii i koordynację projektów kluczowych.

Przed dołączeniem do Mastercard, Tomasz pracował w banku Citi Handlowy oraz firmie doradczej McKinsey. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w bankowości detalicznej, branży płatniczej oraz doradztwie strategicznym.

Tomasz jest absolwentem wydziału międzynarodowych stosunków gospodarczych Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

 

Zobacz debaty:

Tomasz Owczarek
Mastercard Europe

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie