Tomasz Pol

Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium
Tomasz Pol
Millennium Bank

bio

Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium

Odpowiedzialny za ofertę Banku Millennium dla klientów indywidulanych i SOHO. Od ponad 20 lat w bankowości korporacyjnej, detalicznej oraz doradztwie strategicznym dla firm z sektora usług finansowych. Doświadczenie w zakresie zarządzania produktami, digitalizacji procesów, transformacji modeli dystrybucji oraz bankowości dla klientów zamożnych.

Pracował w Banku Citi Handlowy, Roland Berger Strategy Consultants oraz jako Członek Rady Nadzorczej Handlowy Leasing. Jest członkiem Prezydium Rady Wydawców Kart Bankowych przy Związku Banków Polskich. Bierze udział w pracach Client Council przy Visa Polska.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu Business Administration przy Uniwersytecie w Lund (Szwecja).

Tomasz Pol
Millennium Bank
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie