Waldemar Zbytek

Prezes Zarządu Fundacji Warszawski Instytut Bankowości
Waldemar Zbytek
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości

bio

Od kilkunastu lat związany z projektami edukacyjnymi sektora finansowego; współtwórca kilkunastu projektów edukacji ekonomicznej realizowanych we współpracy z instytucjami finansowymi, szkołami, uczelniami i samorządami, w tym Programu “Nowoczesne Zarządzanie Biznesem” i Programu “Bankowcy dla Edukacji” – jednych z największych tego typu projektów w Europie; inicjator współpracy w zakresie edukacji ekonomicznej z ponad 400 jednostkami samorządu terytorialnego i kilkuset instytucjami finansowymi oraz publicznymi; pomysłodawca i Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Roku Edukacji Ekonomicznej – 2024; uczestniczy w pracach zespołu d/s edukacji finansowej MF a także w procesach przygotowania i wdrażania Krajowej Strategii Edukacji Finansowej i nowego przedmiotu szkolnego biznes i zarządzanie.  

Zobacz debaty:

Waldemar Zbytek
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie