Wojciech Soleniec

Partner w EY Consulting, Lider zespołu Technology Solution Delivery
Wojciech Soleniec
EY Polska

bio

Ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu instytucjom finansowym w zakresie systemów głównych, finansowych oraz obszaru front-end. Lider zespołu ponad 140 konsultantów odpowiedzialnych za wdrożenia systemów w metodologii Agile oraz wspieraniu rozwijania podejścia zwinnego w instytucjach finansowych w Polsce i Europie.

Wybrane doświadczenie zawodowe
• Transformacja Biznesowa Globalnego Banku – Lider polskiego zespołu EY we wdrożeniu narzędzia kredytowego w 33 krajach z wykorzystaniem metodyki Agile.
• Największe w Polsce wdrożenie w oparciu o Agile – Lider zespołu EY zajmującego się wdrożeniem nowego core’owego systemu w dużej instytucji finansowej.
• Wdrożenie portalu klienta – lider zespołu EY wdrażający nowy portal w dużej polskiej instytucji finansowej.
• Integracja dwóch grup finansowych – lider zespołu odpowiedzialnego za zaprojektowanie separacji systemów finansowych oraz zaprojektowanie połączonego raportowania finansowego
• Upgrade systemu szkodowego dla dużego ubezpieczyciela w Polsce – realizacja wspólnie z klientem upgrad`u biznesowo-technologicznego.
• Wdrożenie portalu FNOL dla ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce – prowadził zespół, który w metodyce zwinnej, przy 3-miesięcznych releasach wdrożył portal dla klientów do zgłaszania szkód komunikacyjnych.
• Wdrożenie dla Dużego Ubezpieczyciela w Rosji – Lider polskiego zespołu wdrażającego Guidewire Full Suite, Portale.

Wojciech Soleniec
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie