Panel będzie poświęcony analizie wpływu sztucznej inteligencji na sektor finansowy w Polsce i na świecie. Uczestnicy będą omawiać zarówno wyzwania, jak i możliwości wynikające z rozwoju tej technologii oraz zwrócą uwagę na aspekty etyczne i społeczne związane z jej zastosowaniem.

Zagadnienia:

  • Jak sztuczna inteligencja wpływa na kształtowanie przyszłości usług finansowych.
  • Jakie korzyści i zagrożenia niesie ze sobą rozwój sztucznej inteligencji w sektorze finansowym?
  • Jakie możliwości daje sztuczna inteligencja w obszarze personalizacji ofert i lepszego dopasowania usług do potrzeb klientów?
  • Jak sztuczna inteligencja może pomóc w analizie i ocenie ryzyka kredytowego i inwestycyjnego?
  • Jakie narzędzia i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji pomagają w procesach decyzyjnych w sektorze finansowym?
  • Jakie umiejętności i kompetencje są potrzebne pracownikom sektora finansowego, aby skutecznie wykorzystywać sztuczną inteligencję i przyczynić się do rozwoju tej technologii w branży?
  • Ryzyko fake newsów i nieaktualnych informacji
  • chat GPT a systemy antyplagiatowe
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie