Adrian Sejdak

Zastępca Dyrektora Generalnego, Raiffeisen Bank International AG
Adrian Sejdak
Raiffeisen Bank International AG

bio

Doświadczony menedżer z ponad 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem w bankowości hipotecznej, zarządzaniu finansami i ryzykiem. Karierę rozpoczynał w ING Śląskim Banku Hipotecznym, następnie w General Electric Group (później Bank BPH), gdzie realizował globalny program zarządzania finansami. Uczestniczył w procesie połączeniowym GE Money i Banku BPH oraz nadzorował procesy transformacji w Polbanku i Raiffeisen Bank Polska. Koordynował wprowadzenie nowego modelu operacyjnego w obszarze kredytów detalicznych w Raiffeisen Polbank. Odpowiadał również za podział Raiffeisen Polbank, co doprowadziło do utworzenia zagranicznego oddziału banku działającego obecnie jako Raiffeisen Bank International AG (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, gdzie jako Zastępca Dyrektora Generalnego nadzoruje obszar Zarządzania Ryzykiem i Finansów.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uzyskał tytuł Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej (program prowadzony wspólnie z London Business School, HEC Paris, NHH Bergen) oraz ukończył Podyplomowe Studia Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Absolwent Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Zobacz debaty:

Adrian Sejdak
Raiffeisen Bank International AG

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie