Artur Miernik

Partner EY, Lider Praktyki Workforce Advisory w ramach People Advisory Services
Artur Miernik
EY Polska

bio

Artur specjalizuje się w projektach dotyczących transformacji wewnątrzorganizacyjnej, zwłaszcza w aspekcie kapitału ludzkiego.

Jest dyrektorem HR z 13-letnią praktyką oraz dużym doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą i obsługą Klienta.

Pasjonuje się rozwijaniem kompetencji menadżerskich, zawsze jest skupiony na wyniku biznesowym Klienta. Od 20 lat zarządza dużymi zespołami, innowacyjnie i efektywnie budując procesy HR łączące świat zasobów ludzkich ze strategią biznesową.
Posiada doświadczenie w pracy z klientami na terenie Europy i poza nią w krajach takich jak Polska, Rosja, Litwa, Włochy oraz Indie. Artur jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University oraz MBA na GFKM – Rotterdam School of Management, Erasmus University. Jest certyfikowanym praktykiem zarządzania zmianą (PROSCI).

Zobacz debaty:

Artur Miernik
EY Polska

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie