Daniel Holz

VP, DACH, Nordics & CEE, Google Cloud
Daniel Holz
Google Cloud

bio

Daniel Holz dołączył do Google Cloud w październiku 2020 roku jako VP odpowiedzialny za region Europy Północnej w zakresie ciągłego rozwoju rozwiązań i usług skierowanych do klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Szwecji, Finlandii, Norwegii i Europie Środkowej.
Wcześniej spędził 12 lat w SAP, gdzie przez ostatnie lata pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego SAP Germany. Poprzednio zajmował w SAP kilka wyższych stanowisk kierowniczych w Europie i na rynkach wschodzących, gdzie był V-ce Prezesem ds. Produkcji Dyskretnej i Motoryzacyjnej, Dyrektorem Zarządzającym SAP w Turcji, Dyrektorem Operacyjnym na Region EMEA South oraz V-ce Prezesem Regionalnym w SAP Rosja. Wcześniej pracował w Siemens Nixdorf, Oracle i IBM.
W swoim ponad 25-letnim doświadczeniu w rozwiązaniach programistycznych zdobył również głęboką wiedzę w zakresie strategicznej sprzedaży, transformacji organizacyjnej i architektur oprogramowania dla przedsiębiorstw.
Daniel uzyskał tytuł doktora na Wiedeńskim Uniwersytecie Ekonomii i Biznesu, posiada tytuł magistra zarządzania biznesem na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie w Niemczech oraz ukończył niestandardowy program w Massachusetts Institute of Technology – Sloan School of Management w Bostonie.
Daniel mieszka z żoną, dziećmi i psem we Frankfurcie. W wolnym czasie lubi spędzać czas z rodziną, gotując i czytając. Jest zapalonym biegaczem i lubi jeździć na nartach.

Daniel Holz
Google Cloud
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie