Justyna Radziewska

Radca prawny, Managing Associate, Doradztwo Regulacyjne dla Sektora Finansowego i FinTech, Deloitte Legal
Justyna Radziewska
Deloitte Legal

bio

Justyna jest radczynią prawną i Managing Associate w zespole doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego i FinTech. Specjalizuje się w polskim i europejskim prawie konkurencji oraz w szeroko rozumianym prawie ochrony konsumentów, ze szczególnym zainteresowaniem sektorami usług finansowych, e-commerce i FMCG.

Przez prawie 20 lat pracowała w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie pełniła m.in. funkcję zastępcy dyrektora delegatury UOKiK oraz zastępcy dyrektora Departamentu Prawnego. Reprezentowała regulatora w licznych postępowaniach sądowych i nadzorowała postępowania w sprawach dotyczących nieuczciwych praktyk rynkowych, nadużyć dominującej pozycji rynkowej oraz ochrony zbiorowych interesów konsumentów. Przed dołączeniem do Deloitte pracowała w jednej z czołowych kancelarii specjalizujących się w obszarze prawa konkurencji, doradzając przedsiębiorcom, jak prowadzić działalność zgodnie z wymogami prawa konsumenckiego i antymonopolowego.

Justyna Radziewska
Deloitte Legal

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie