Mariusz Ożga

Dyrektor Centrum Rozwoju Otwartej Bankowości, Santander Consumer Bank S.A.
Mariusz Ożga
Santander Consumer Bank S.A.

bio

Mariusz Ożga pełni obowiązki Dyrektora Centrum Rozwoju Otwartej Bankowości w Santander Consumer Bank SA, nadzorując obszary Strategii, Innowacji oraz Aplikacji Mobilnej.

Posiada niemal 30-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w kluczowych instytucjach polskiego rynku bankowego i kapitałowego. Jego ekspertyza łączy elementy rozwoju biznesu, technologię oraz finanse.

Zafascynowany zmianami i różnorodnymi wyzwaniami, Mariusz nieustannie poszukuje skutecznych metod przekuwania koncepcji strategicznych w działające modele biznesowe. Jest entuzjastą wszystkiego, co związane z technologią cyfrową.

Mariusz aktywnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych oraz w środowisku akademickim.

Mariusz Ożga
Santander Consumer Bank S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie