Katarzyna Dorsey

Współzałożycielka i Prezes firmy Yosh.AI
Katarzyna Dorsey
Yosh.AI

bio

Kasia Dorsey, wybrana przez Forbes do grona „100 European Female Founders”, po latach spędzonych w marketingu w The Coca-Cola Co. założyła firmę Yosh.AI, której misją jest zrewolucjonizowanie komunikacji między firmami a ich klientami z użyciem konwersacyjnej sztucznej inteligencji (conversational AI). Produkty oferowane przez Yosh.AI obejmują głosych i tekstowych wirtualnych asystentów, a dla retailu  wzbogacone są o wyszukiwanie obrazem oraz silniki rekomendacyjne oparte na state-of-the modelach Machine Learing. Yosh.AI z sukcesem współpracuje z wieloma międzynarodowymi firmami z branży handlu, bankowości i ubepieczeń. Rozwiązania Yosh, poprzez automatyzacje kanałów komunikacji, generują znaczne obniżenie kosztów oraz jednocześnie podniesienie jakości obsługi klienta. Yosh.AI jest globalnym Partnerem Google i zwycięzcą wielu międzynarodowych konkursów technologicznych, niedawnym absolwentem programu EMEA Google Acceleration. Forbes uznał Yosh.AI za firmę, która zmienia przyszłość handlu detalicznego. Kasia jest pasjonatką deep-tech i dodawania wartości biznesowej poprzez wdrażanie rozwiązań AI. Jest aktywną mentorką w Google oraz globalną ambasadorką programu Blackbox Silicon Valley Acceleration. Wspiera rozwój innowacyjnych rozwiązań, angażując do tego ludzi z pasją.

Profil firmy na LN: Yosh.AI: Moja firma | LinkedIn

Profil Kasi na LN: Katarzyna Dorsey | LinkedIn

Zobacz debaty:

Katarzyna Dorsey
Yosh.AI

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie