Lech Gałkowski

Członek Zarządu Santander Bank Polska S.A. kierujący Pionem Bankowości Biznesowej i Korporacyjnej
Lech Gałkowski
Santander Bank Polska S.A.

bio

Jak sam o sobie mówi, jest przede wszystkim szczęśliwym mężem i ojcem piątki dzieci.
Lubi swoją pracę i traktuje ją jako pasję. Równie ważne są dla niego cele biznesowe, jak i sposób ich osiągania. Jest doświadczonym bankierem korporacyjnym i inwestycyjnym, ale przede wszystkim skutecznym i dbającym o zespół liderem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i poświęca dużo czasu na rozwój ludzi, z którymi pracuje. Prywatnie i zawodowo interesuje się mentoringiem i coachingiem. Uważa, że głównym zadaniem lidera jest służyć i pomagać innym.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Finanse i Bankowość) oraz stypendystą Staffordshire University Business School.
Od 2012 roku jest związany z Santander Bank Polska S.A. (wcześniej Bankiem Zachodnim WBK S.A.).

  • W latach 2012-2021 pełnił funkcję dyrektora Departamentu Bankowości Inwestycyjnej w Santander Bank Polska S.A. (wcześniej Bankiem Zachodnim WBK S.A.).
  • Od 2010 roku przewodniczy Radzie Nadzorczej Telestrada S.A.
  • Między 2008, a 2012 rokiem pełnił funkcję członka Zarządu Banku kierującego Bankowością Korporacyjną i Inwestycyjną w RBS Bank (Polska) S.A. (wcześniej ABN AMRO Bank (Polska) S.A.)
  • W latach 2003-2007 zajmował stanowisko dyrektora finansowego (CFO) i prokurenta w Volvo Auto Polska Sp. z o.o.
  • Od 1998 do 2003 roku pracował w ABN AMRO Bank (Polska) S.A. jako starszy bankier odpowiedzialny za współpracę z klientami z branży motoryzacyjnej, dóbr konsumenckich i ochrony zdrowia.
  • W latach 1996-1998 pracował w Coopers & Lybrand Sp. z o.o. jako starszy audytor odpowiedzialny za sektor bankowy.

Zobacz debaty:

Lech Gałkowski
Santander Bank Polska S.A.

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie