Łukasz Sikora

Partner, Strategia i Transakcje, EY- Parthenon
Łukasz Sikora
EY Parthenon

bio

EY-Parthenon Polska, Strategia i Transakcje, Lider Doradztwa Strategicznego i Transakcyjnego w Sektorze Finansowym, Partner
Doświadczony doradca. Skoncentrowany na sektorze usług finansowych. Zafascynowany innowacjami i nowymi technologiami. Zaangażowany w budowanie #betterworkingworld.
Lider zespołu doradztwa strategicznego i transakcyjnego dla klientów z sektora usług finansowych, a także zespołu data analytics wspierającego te procesy. Posiada blisko 20 lat doświadczenia w doradzaniu klientom w ich rozwoju, transformacji, wzroście organicznym oraz w fuzjach i przejęciach. Ekspert w finansach, wycenach, a także w procesach restrukturyzacji. Przed dołączeniem do EY pracował w dwóch bankach oraz w firmie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Łukasz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktualnie studentem MBA, posiada certyfikat CFA i FCCA.

Zobacz debaty:

Łukasz Sikora
EY Parthenon

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie