Małgorzata Bobrowska

prezes Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, partner zarządzający Resource Partners
Małgorzata Bobrowska
Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, Resource Partners

bio

Małgorzata Bobrowska jest współzałożycielem Resource Partners i partnerem zarządzającym. W 2008 roku dołączyła do The Carlyle Group zajmując się transakcjami w branży dóbr konsumenckich oraz w branży handlowej i produkcyjnej. Dyrektor projektu w dziale Ekspansji Międzynarodowej w PZU S.A. Pracowała też jako konsultant w McKinsey & Company w Chicago i Warszawie. Od 2022 roku prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych. Jest również współprzewodniczącą polskiego komitetu Level20 oraz mentorem sektora NGO w programie Social Business Accelerator. Małgorzata została uhonorowana tytułem Postaci Roku i Mentora Roku w programie Social Business Accelerator w plebiscycie Nagród PSIK 2021 (2021 PSIK Awards) organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

Jest absolwentem MBA w Kellog School of Management, CEMS (Community of European Management School) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Zobacz debaty:

Małgorzata Bobrowska
Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych, Resource Partners

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie