Mariusz Pultyn

Head of Global Banking IT HUB, BNP Paribas S.A
Mariusz Pultyn
BNP Paribas S.A

bio

Mariusz jest szefem Global Banking IT HUB dla BNP Paribas w Polsce (B-INFINIT). Ma ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu efektywnymi oraz odnoszącymi sukcesy zespołami IT, które były doceniane i nagradzane przez niezależne organizacje.

Przed dołączeniem do BNP Paribas był odpowiedzialny za implementację innowacyjnych projektów i produktów dla branży finansowej nagrodzonych m.in. Gartner, EFMA, Finnovate, czy ICMG.org.

Mariusz jest autorem nowego zawodu – Pasterza Robotów i modelu biznesowego Rent-a-Robot (docenionego przez Gartner, Digital Champions, ABSL, Pro Progressio, Global Sourcing Association).

Jest również liderem zwinnych transformacji zespołów interdyscyplinarnych, autorem stardardów i metod inżynierii oprogramowania oraz programu rozwoju kompetencji menedżerskich w IT, a także prelegentem i panelistą prestiżowych konferencji (Digital Champions, Puls Biznesu, Szkoła Główna Handlowa).

Zobacz debaty:

Mariusz Pultyn
BNP Paribas S.A

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie