Paweł Flak

Associate Partner, Financial Risk and Analytics, EY Polska
Paweł Flak
EY Polska

bio

Praktyk z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania ryzykiem finansowym.

Związany z EY od 2008 roku. Jest liderem grupy regulacji dla sektora finansowego. Pracuje dla banków, domów maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych, innych instytucji finansowych oraz regulatorów.

Specjalizuje się w adekwatności kapitałowej, zarządzaniu ryzykiem, nadzorem nad instytucjami finansowymi, w tym nad działalnością bankową i maklerską.

Jest aktywnie zaangażowany w procesy transformacji sektora bankowego, w tym przekształcenia instytucji, procesy licencyjne i inne postępowania regulacyjne, jak również procesy naprawy i przymusowej restrukturyzacji. W centrum jego zainteresowania pozostają również regulacje z obszaru ochrony inwestorów, w szczególności klientów detalicznych, jak również agenda ESG w sektorze finansowym z uwzględnieniem zarządzania ryzykiem klimatycznym i ujawniań.

Paweł Flak
EY Polska
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie