Robert Banach

Wiceprezes Zarządu, Bank BPS
Robert Banach
Bank BPS

bio

Robert Banach posiada ponad 20 letnie doświadczenie w bankowości, w szczególności w obszarze ryzyka, restrukturyzacji i zarządzania kredytami zagrożonymi. Karierę zawodową rozpoczął w Kredyt Banku S.A., następnie związany z Bankiem Zachodnim WBK S.A. Od 2014 r. zatrudniony w Banku Polskiej Spółdzielczości, w którym od 2018 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Banku odpowiedzialnego za Pion Ryzyka i Finansów. Pełnił również funkcje w organach zarządczych spółek należących do bankowych grup kapitałowych.

Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończył program rozwoju managerów w ICAN Institute.

Robert Banach
Bank BPS

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie