Punktem wyjścia do dyskusji będą wyniki sondy, na tytułowy temat panelu, którą Fundacja Citi Handlowy przeprowadzi wśród uczestników EKF-u w czasie dwóch pierwszych dni Kongresu poprzedzających debatę. Uczestnicy Kongresu otrzymają pięć wybranych przez Fundację kandydatur, w kategorii „sukces edukacji finansowej w Polsce” i analogicznych pięć kandydatur w kategorii „porażek, jeśli chodzi o edukacje finansową” Polek i Polaków.

Uczestnicy sondy będą mogli wybrać -zagłosować na jedną z propozycji w każdej kategorii. W trakcie głosowania, będą mogli również zaprezentować po jednej swojej kandydaturze w każdej kategorii. Wyniki sondy będą ogłoszone na początku tytułowej sesji o porażkach i sukcesach edukacji finansowej w trakcie Sesji.

W związku z tym, że dyskusja będzie się odbywać w kameralnej Sali Vasco da Gama a temat od wielu lat budzi ożywioną dyskusję organizatorzy liczą na aktywną interakcję z publicznością EKF-u, która będzie możliwa na żywo za pośrednictwem aplikacji Slido.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie