Agnieszka Zwierz

Dyrektor Wydziału Zarządzania Nieruchomościami, Urząd Miejski w Słupsku
Agnieszka Zwierz
Urząd Miejski w Słupsku

bio

Od 2017 roku dyrektor Wydziału Polityki Mieszkaniowej w Urzędzie Miejskim w Słupsku a od 2019 roku do dziś dyrektor Wydziału Zarządzania Nieruchomościami, zajmującego się również tematyką mieszkaniową.

Na co dzień w bieżącej pracy zajmuje się gospodarowaniem nieruchomościami na terenie Miasta Słupska, kreowaniem i realizacją polityki Miasta w zakresie zaspokajania potrzeb mieszkaniowych jego mieszkańców. Nadzoruje i współpracuje również z miejskimi spółkami: Przedsiębiorstwem Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku, która zarządza mieszkaniowym zasobem Miasta Słupska oraz Słupskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Słupsku. Koordynuje i realizuje także zadania inwestycyjne związane z wielorodzinnym budownictwem mieszkaniowym na terenie Miasta – zadania realizowane z udziałem wsparcia finansowego z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Agnieszka Zwierz
Urząd Miejski w Słupsku

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie