Anna Kowalewska

Partner, Sustainability Consulting CE, Deloitte
Anna Kowalewska
Deloitte

bio

Anna jest Partnerką w zespole Sustainability & Economics w Deloitte Central Europe i ekspertką ds. zrównoważonego rozwoju. Odpowiada za współpracę Deloitte z instytucjami unijnymi w obszarze zrównoważonego rozwoju.
Anna doradza klientom w zakresie zrównoważonego finansowania, mitygacji i adaptacji do zmian klimatu, zielonych miast a także uwzględniania kwestii środowiskowych i społecznych przy projektach inwestycyjnych. Wspiera przygotowanie i realizację strategii, planów działań, polityk i instrumentów dla zielonej i sprawiedliwej transformacji. Pracując z klientami stawia na dzielenie się wiedzą i międzynarodowymi dobrymi praktykami, oraz budowanie świadomości i kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju.
W swojej karierze pracowała przy projektach doradczych dla sektora prywatnego i publicznego w ponad 30 krajach na czterech kontynentach: w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej, realizując projekty w zakresie zrównoważonego rozwoju, pomocy rozwojowej i infrastruktury. Prowadziła projekty i umowy ramowe dla takich klientów, jak Komisja Europejska, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Współpracowała z wieloma organizacjami międzynarodowymi zarówno na zasadach komercyjnych, jak i pro-bono, dołączając do grup roboczych, wnosząc wkład w globalne standardy i tworząc nowe partnerstwa.

Anna Kowalewska
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie