Paweł Jagłowski

Dyrektor, Zarządzanie Ryzykiem i Regulacje dla instytucji finansowych, Deloitte
Paweł Jagłowski
Deloitte

bio

Paweł jest dyrektorem w Dziale Zarządzania Ryzykiem Deloitte z 15-letnim doświadczeniem na rynku finansowym. Paweł posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu regulacji (w tym wytyczne EBA, rekomendacje KNF), procesów kredytowych oraz modeli pomiaru ryzyka w bankach i instytucjach finansowych. W pracy zawodowej Paweł zajmuje się tematyką optymalizacji procesów zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych z uwzględnieniem obowiązków regulacyjnych. W tym zakresie Paweł prowadzi m.in. projekty związane z optymalizacją procesów (polityk) kredytowych oraz ryzyk ESG w sektorze finansowym jak również projekty wdrożenia i walidacji modeli pomiaru ryzyka kredytowego (scoring/rating, utrata wartości, modele na potrzeby ICAAP, wycena do wartości godziwej) oraz modeli dla innych ryzyk.

Paweł Jagłowski
Deloitte

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie