Hanna Cichy

analityczka ds. gospodarczych, Polityka Insight
Hanna Cichy
Polityka Insight
LinkedIn

bio

Hanna Cichy analizuje dane makroekonomiczne, zajmuje się finansami publicznymi i rynkiem pracy. Interesuje się również polityką społeczną i oceną skutków regulacji. Poprzednio pracowała dla Sejmowej Komisji Gospodarki i Rozwoju, gdzie odpowiadała za ocenę ekonomicznych skutków prawa gospodarczego. Wcześniej przygotowywała projekty ustaw gospodarczych i społecznych w Nowoczesnej oraz była związana z Fundacją Forum Obywatelskiego Rozwoju. Absolwentka ekonomii i ekonomicznej analizy prawa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, obecnie doktorantka w Kolegium Analiz Ekonomicznych SGH.

Hanna Cichy
Polityka Insight
LinkedIn

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie