Kamil Gross

Dyrektor Biura Ładu Korporacyjnego, Provident Polska S.A.
Kamil Gross
Provident Polska S.A.

bio

Kamil Gross, w maju bieżącego roku objął funkcję Dyrektora Biura Ładu Korporacyjnego w Provident Polska.

Kamil to Chief Compliance Officerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze bankowym i finansowym, gdzie zdobył praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem zgodności oraz systemem kontroli wewnętrznej. Jest z wykształcenia prawnikiem, który swoją wiedzę z zakresu zarządzania i biznesu skutecznie pogłębiał na studiach MBA w Dominican Univeristy oraz IESE Business School.”

Kamil Gross
Provident Polska S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie