Karolina Kowalczyk

Dyrektor ds. Rozwoju Produktów, Alior Bank S.A.
Karolina Kowalczyk
Alior Bank S.A.

bio

Entuzjastka nowych technologii i ESG. Dynamiczna managerka w zakresie rozwoju biznesu, negocjacji, presales i partnerstwa strategicznego oraz PR. Unikalne połączenie wiedzy z różnych dziedzin pomaga jej w analizie biznesu, patrząc z szerokiej perspektywy.

Posiada 15-letnie doświadczenie w kreowaniu i realizacji innowacji finansowych oraz współpracy
z sektorem bankowym, zapoczątkowane pracą w Związku Banków Polskich. Przez 7 lat w PayU/Grupie Allegro koncernu NASPERS – fintechu i platformie e-commerce – odpowiadała za strategię i negocjacje ze wszystkimi bankami w Polsce w imieniu 15 tysięcy e-sklepów.

Współtworzyła i koordynowała wdrożenie najbardziej innowacyjnych, mobilnych produktów finansowych na świecie m.in. PayU Express – pierwszy w Polsce one-clik-payment, pierwsze Raty
on-line i pierwsze Raty 0% w e-commerce (bench mark dla rynku on-line i off-line).

Jako Strategic Partnership Manager w legaltechu AUTENTI poszerzyła swoją wiedzę o cyfrowe usługi zaufania i ESG oraz rozwijała współpracę z sektorem finansowym w tym zakresie.

Mentorka dla start up`ów w Programie Akceleracyjnym RBL_START Alior Banku oraz we współpracy
z InQUBE i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Obecnie w Dziale Kredytów Alior Banku rozwija unikatowy na rynku, innowacyjny produkt – Alior Pay.

Karolina Kowalczyk
Alior Bank S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie