Maciej Dąbrowski

Dyrektor, Tribe Leader Centrum Rozwoju Produktów Sprzedaży Bezpośredniej, Santander Consumer Bank S.A.
Maciej Dąbrowski
Santander Consumer Bank S.A.

bio

Maciej posiada międzynarodowe doświadczenie bankowe zdobyte w grupie Santander, Citi oraz PwC gdzie odpowiadał za doradztwo dla sektora finansowego w rejonie Europy Środkowej. Z branżą bankową związany od ponad 13 lat w ramach której zajmował się rozwojem segmentów klientów zamożnych, firmowych oraz detalicznych. Maciej jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Kyungpook National University w Korei Południowej. Obecnie pełni rolę Dyrektora / Tribe Leadera Centrum Rozwoju Produktów Sprzedaży Bezpośredniej. W ramach tej funkcji odpowiada za rozwój produktów kredytowych, platformę, proces sprzedaży i dystrybucję w kanałach zdalnych.

Maciej Dąbrowski
Santander Consumer Bank S.A.

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie