Michał Glaser

Prezes Zarządu, Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot
Michał Glaser
Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot

bio

Pracownik samorządowy, ekonomista, ekspert ds. stosunków międzynarodowych. Jest absolwentem ekonomii i politologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz Instytutu Nauk Politycznych w Lyonie. Ukończył europejskie studia podyplomowe Dyplomacja i relacje międzynarodowe UE w Kolegium Europejskim w Brugii oraz studia podyplomowe dot. rozwoju regionalnego na Uniwersytecie Warszawskim.

W latach 2008-2012 był asystentem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, od czerwca 2012 r. dyrektor Biura Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot (do 2015 r. Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego), a od marca 2020 również prezes Zarządu Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot. Odpowiada za realizację zadań OMGGS jako Instytucji Pośredniczącej wdrażającej wraz z samorządem województwa Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020. Jest współautorem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, na mocy której realizowanych jest obecnie 160 projektów europejskich o wartości 3,6 mld zł (z dofinansowaniem na poziomie 1,8 mld zł).

 

Michał Glaser
Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie