Paweł Grabowski

Pełnomocnik Zarządu, Polski Związek Instytucji Pożyczkowych
Paweł Grabowski
Polski Związek Instytucji Pożyczkowych

bio

radca prawny, specjalizujący się w consumer finance, zaangażowany również w projekty związane z obrotem nieruchomościami. Posiada bogate doświadczenie legislacyjne – w latach 2015-2019 pełnił funkcję posła na Sejm RP, angażując się w prace z zakresu finansów publicznych, gospodarki oraz przedsiębiorczości. W latach 2020-2022 prowadził indywidualną kancelarię radcowską, natomiast obecnie współtworzy Kancelarię Radców Prawnych Kardasz i Grabowski Sp. k. Pełnomocnik Zarządu Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, członek zarządu Fundacji Lendtech.

Paweł Grabowski
Polski Związek Instytucji Pożyczkowych

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie