Piotr Mazan

Dyrektor zespołu marketingu, Wiceprezes Zarządu, Soonly Finance
Piotr Mazan
Soonly Finance

bio

Dział Marketingu w Soonly odpowiada za pozyskiwanie klientów i generowanie przychodów. Od wielu lat z sukcesem udaje nam się realizować ten cel, ponieważ w naszej pracy kierujemy się potrzebami naszych Klientów. Tylko szeroko używane, dostępne i przystępne produkty mogą zapewnić sukces w branży finansowej. W Marketingu sami tworzymy i wdrażamy strategię marketingową dla Soonly. Łączymy szeroki zakres odpowiedzialności, obok multi-kanałowej sprzedaży i komunikacji zajmujemy się nadzorowaniem zmian produktowych, planowaniem rozwoju biznesu oraz analizami i modelowaniem danych, Mamy również przestrzeń na rozwijanie nowych projektów. Jesteśmy małym, zgranym zespołem o zróżnicowanych kompetencjach, dzięki czemu wszyscy mamy realny wpływ na kształt i realizację wizji biznesu, jaki wspólnie tworzymy. Praca w Soonly nad realizacją naszych własnych pomysłów daje nam bardzo dużo satysfakcji.

Piotr Mazan
Soonly Finance

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie