Tomasz Kubiak

Prezes Zarządu, System Ochrony Banków Komercyjnych
Tomasz Kubiak
System Ochrony Banków Komercyjnych

bio

Prezes Systemu Ochrony Banków Komercyjnych S.A. związany również z branżą e-commerce i FMCG.
Przez 21 lat pracy w sektorze Bankowych związany z głównie z Bankiem Pekao S.A. gdzie przez prawie 5 lat pełnił funkcję CFO jako Wiceprezes Zarządu Banku. Karierę rozpoczął w kontrolingu zajmując w kolejnych latach stanowiska eksperckie, projektowe i zarządcze w obszarach finansów, rachunkowości, zarządzania ryzykiem, zarządzania aktywami, pasywami i kapitałem. Zasiadał w radach nadzorczych spółek Grupy Pekao S.A. w tym w Pekao Banku Hipotecznym, Pekao Leasing, Pekao Investement Banking i Pekao Investement Management. Obecnie oprócz roli w SOBK S.A. pełni funkcję dyrektora finansowego w Frisco S.A. należącej do Grupy Eurocash.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Posiada certyfikaty CFA, PRM (Profesional Risk Manager), został uhonorowany Award of Merit przez międzynarodową organizację PRMIA, zrzeszającą osoby zarządzające ryzykiem.

Zobacz debaty:

Tomasz Kubiak
System Ochrony Banków Komercyjnych

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie