W drugim etapie rekrutacji do projektu Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego 2024, studenci zobowiązani są do napisania eseju konkursowego na jeden z zadanych przez Organizatorów i Partnerów EKF tematów konkursowych:

  1. Unia Europejska za 20 lat. Jak zwiększyć konkurencyjność Unii Europejskiej?
  2. Edukacja w erze sztucznej inteligencji: jak zmodernizować system nauczania by wykorzystać możliwości AI w budowaniu kompetencji przyszłości?
  3. Zielona transformacja to inwestycja w lepszą przyszłość. Jakie szanse i wyzwania stoją przed instytucjami finansowymi w procesie tej transformacji?
  4. 15 października 2023 – gospodarcza rewolucja czy korekta kursu? Jakich zmian trzeba by dokonać w Polsce by dogonić najbogatsze gospodarki świata?

Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów do projektu wyłonimy dziewięćdziesięciu, którzy otrzymają bezpłatne zaproszenie do udziału w XIV Europejskim Kongresie Finansowym.
Ponadto zostaną przygotowane dla członków Akademii EKF dedykowane wydarzenia towarzyszące Kongresowi. Studenci będą aktywnie włączani w debaty Kongresowe, a także będą mieli okazję do bezpośrednich spotkań z Gośćmi Specjalnymi EKF, liderami biznesu i świata finansów.

30 najlepszych tekstów zostanie opublikowane w książce pt. „Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie?”, a ich autorzy wezmą udział w konkursie na najciekawszy esej Akademii EKF

Wszystkie publikacje Akademii EKF

Trzymamy kciuki za wszystkich studentów biorących udział w konkursie!

 

Jeśli ktoś z Państwa, do dnia dzisiejszego nie otrzymał wiadomości mailowej o szczegółach drugiego etapu, a był rekomendowany przez swojego Promotora akademickiego, to prosimy o pilny kontakt pod adresem mailowym: akademia.efc@efcongress.com

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Akademia EKF2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie