Z przyjemnością informujemy o powołaniu Akademii Corporate Governance (ACG) najnowszego projektu Klubu Odpowiedzialnych Finansów przy Europejskim Kongresie Finansowym (EKF).

Celem Akademii jest podniesienie jakości zarządzania i nadzoru nad działalnością spółek kapitałowych w Polsce, jednak ze szczególnym uwzględnieniem sektora finansowego. Inicjatywy ACG adresowane są przede wszystkim do członków rad nadzorczych i zarządów a także interesariuszy z otoczenia regulacyjnego. Idea powołania Akademii uzyskała poparcie Ministra Aktywów Państwowych i wsparcie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Komitet Sterujący ACG pracuje nad programem działania i sekwencją bloków problemowych oraz modułów tematycznych jakie będą podejmowane na cyklicznych seminariach a także warsztatach organizowanych w formule on-line lub hybrydowej.

Uzupełnieniem seminariów i warsztatów będą – rozmowy poświęcone tematyce corporate governance , w ramach popularnych już „Kwadransów z EKF”, na których w formule debaty profesjonalistów podejmowane będą zagadnienia cieszące się zainteresowaniem interesariuszy ACG.

Pierwsze seminarium ACG informujące o programie na 2024 r. oraz dedykowane w szczególności zasadom, standardom oraz wzorcom motywowania członków zarządu i kontraktom menedżerskim z uwzględnieniem krajowych uwarunkowań prawnych odbędzie się 19 marca br. w godz. od 10.00 do 12.30.

W spotkaniu udział weźmie Przewodniczący Rady Programowej EKF Jan Krzysztof Bielecki, koordynator EKF Leszek Pawłowicz, prelegentami będą wybitni eksperci z międzynarodowych firm konsultingowych i znani z osiągnięć zarządczych praktycy.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na stronie. 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie