Rozpoczęliśmy I etap rekrutacji do tegorocznej Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego!

W ubiegłym tygodniu poprosiliśmy wykładowców akademickich z polskich uczelni wyższych o zarekomendowanie wyróżniających się w ich ocenie studentów. Na rekomendacje czekamy do 13 lutego.
W kolejnym etapie rekrutacji skontaktujemy się z wcześniej zarekomendowanymi studentami, aby poprosić ich o wypełnienie formularza i napisanie eseju konkursowego na jeden z czterech tematów konkursowych.

✅ Akademia EKF jest projektem zainicjowanym w 2014 roku przez organizatorów EKF skierowanym do zdolnych i wyróżniających się swą aktywnością studentów i młodych absolwentów, zainteresowanych zarówno naukowo jaki i zawodowo realizowaniem swych talentów i ambicji w różnorodnych obszarach związanych z branżą finansową oraz rozwojem gospodarczym. Akademia EKF towarzyszyć będzie w tym roku czternastej edycji Europejskiego Kongresu Finansowego, w dniach 10-12 czerwca 2024 w Sopocie.

 

Absolwenci Akademii EKF o projekcie:

 

 

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Akademia EKF2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie