Fundacja Liderek Biznesu we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych, Szkołą Główną Handlową oraz Uniwersytetem SWPS przygotowuje kolejną edycję Raportu poświęconego udziałowi kobiet we władzach spółek giełdowych w Polsce.

Celem tegorocznego Raportu jest naświetlenie aktualnej reprezentacji kobiet w strukturach zarządczych spółek GPW oraz analiza zmian w stosunku do stanu z badania FLB przeprowadzonego w roku 2016.

Moralne i biznesowe uzasadnienie dla różnorodnego przywództwa jest oczywiste. Jednak już pierwsze analizy i wywiady Fundacji wskazują, że przed nami jeszcze dużo pracy. aby zdemontować bariery, które uniemożliwiają kobietom wspinanie się na szczyt. Firmy mają do odegrania kluczową rolę w budowaniu inkluzywnej gospodarki, która umożliwi rozwój wszystkim talentom, niezależnie od płci.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie