Anna Rataj

Senior Associate, TaylorWessing
Anna Rataj
TaylorWessing

bio

Dr Anna Rataj specjalizuje się indywidualnych i zbiorowych aspektach prawa pracy oraz prawa imigracyjnego.

Odbyła staż w Ambasiadzie RP w Tel Awiwie. Associate, WKB Wierciński Kwieciński Baehr. Od 2017 w TaylorWessing. Ma doświadczenie w sporządzaniu umów o prac, opracowaniu polityk oraz dokumentów wymaganych prawem zagranicznym i dostosowaniu ich do wymogów krajowego prawa pracy. Wspiera także firmy w nawiązywaniu i rozwiązywaniu stosunków pracy, ocenie ryzyka zatrudnienia niezależnych kontrahentów versus pracowników oraz uzyskiwaniu zezwoleń na pobyt i pracę w Polsce dla obywateli spoza EOG. Doradza klientom krajowym i międzynarodowym w bieżących sprawach z zakresu prawa korporacyjnego oraz transakcji M&A (zarówno transakcji na udziałach, jak i transakcji na aktywach). Przeprowadzała i koordynowała liczne analizy due diligence transakcji M&A spółek działających w różnych sektorach. Ma bogate doświadczenie w zakresie finansowania przedsiębiorstw i projektów (m.in. ustanawianie zastawów, sporządzanie umów kredytowych) oraz sprzedaży aktywów finansowych.

Anna Rataj
TaylorWessing

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie