Daniel Boniecki

Senior Partner, McKinsey&Company
Daniel Boniecki
McKinsey&Company

bio

Z biurem McKinsey w Warszawie związany i od 25 lat, w tym od 9 lat jako senior partner.

Doradza globalnym przedsiębiorstwom oraz inwestorom w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie, m.in. w tworzeniu innowacyjnych biznesów cyfrowych, zaawansowanej analityce danych, cyfryzacji tradycyjnych przedsiębiorstw, tworzeniu elastycznych modeli organizacyjnych (agile) oraz optymalizacji inwestycji kapitałowych. Jako partner zarządzający McKinsey & Company w Polsce w latach 2011-2015 prowadził duże transformacje w sektorze energetycznym, transportowym, telekomunikacyjnym oraz private equity, a od 2015 r. współzarządzał McKinsey & Company w regionie Europy Centralnej, Bliskiego Wschodu i Afryki w sektorze nowoczesnych technologii i telekomunikacji. Jest współautorem wielu raportów na temat rozwoju polskiej gospodarki przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Absolwent Harvard Business School (MBA 1998) oraz Wharton Executive Education.

Daniel Boniecki
McKinsey&Company

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie