Przemysław Stalica

Dyrektor Implementacji, Orphoz, McKinsey&Company,
Przemysław Stalica
McKinsey&Company,

bio

Pomaga firmom przekształcać się w nowoczesne i wysoce wydajne organizacje. Eskpert w zakresie ludzi, organizacji i zarządzania zmianą. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w sektorach finansowym, przemysłowym i handlu detalicznego. Doradza klientom we wdrażaniu strategii, realizacji programów transformacyjnych oraz poprawie efektywności operacyjnej. Jest ekspertem w zakresie kultury organizacyjnej, przywództwa, budowania struktur organizacyjnych, oraz strategii talentu i zaangażowania ludzi.

Przed dołączeniem do McKinsey pracował jako CHRO, Dyrektor HR, Doradca Zarządu i Koordynator OD&HR w Banku Pekao, Grupie ING i Nationale Nederlanden oraz O-I.
Ukończył z tytułem magistra Szkołę Główną Handlową, posiada tytuł EMBA z Uniwersytetu Warszawskiego, a także ukończył prestiżowe programy executive education na London Business School, IMD i Stanford University.

 

Przemysław Stalica
McKinsey&Company,

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie