Igor Rusinowski

Prezes Grupy Unilink
Igor Rusinowski
Grupa Unilink

bio

Prezes Grupy Unilink, największego dystrybutora ubezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej działającego na 6 rynkach: polskim, bułgarskim, rumuńskim, mołdawskim, czeskim i słowackim. Pionier akwizycji międzynarodowych (z polskim kapitałem) na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Europie Środkowej i Wschodniej, za które otrzymał nagrody takie jak „Człowiek Roku 2022”- wyróżnienie przyznane przez kapitułę konkursową Gazety Ubezpieczeniowej, czy też prestiżowy tytuł „Wizjoner Finansów” zdobyty w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń na Banking & Insurance Forum.
W latach 2012-2022 Prezes Zarządu i właściciel multiagencji ubezpieczeniowej Unilink S.A. Wcześniej członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Link4, Dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej w RSA.
Wcześniej przez kilkanaście lat był związany z rynkiem finansowym pracując dla firm konsultingowych, początkowo dla Pricewaterhouse Coopers a później dla McKinsey & Company, gdzie doradzał klientom bankowych i ubezpieczeniowym w Polsce, Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada tytuł MBA z Kellogg School of Management w Chicago

Igor Rusinowski
Grupa Unilink

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie