Jacek Byliński

Prezes Zarządu, CUK Ubezpieczenia
Jacek Byliński
CUK Ubezpieczenia

bio

Prezes Zarządu oraz założyciel firmy CUK Ubezpieczenia, profesjonalnego dystrybutora ubezpieczeń działającego zarówno poprzez narzędzia e-commerce jak również przez sieć ponad 550 wyspecjalizowanych Placówek w całej Polsce. Branżą ubezpieczeniową zaczął interesować się już jako student Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Zaraz po studiach powołał CUK Ubezpieczenia. Kierowana przez niego firma wdrożyła wiele innowacyjnych rozwiązań i jest prekursorem trendów w nowoczesnym podejściu do omnikanałowej sprzedaży ubezpieczeń. Dziś CUK Ubezpieczenia jest liderem technologicznym branży i najbardziej rozpoznawalnym brandem wśród podmiotów doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce.

Jacek Byliński
CUK Ubezpieczenia

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie